Podwodny ogród

Masz akwarium roślinne? Pokaż je innym i poznaj ich opinię!

Podwodny ogród

autor: dwojak23 » 24 cze 2017, 17:14

Po raz drugi podszedłem do tematu zbiornika na ziemi ogrodowej. Wymieszana z keramzytem, gliną oraz żwirkiem. Zbiornik ma dwa tygodnie. Rośliny jakie są każdy widzi. Pomału ale rośnie. Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • 3

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 996
Rejestracja: 02 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 272
GG: 0

Re: Podwodny ogród

autor: dwojak23 » 29 cze 2017, 16:26

Aktualnie. Rośliny ruszyły.
IMG_20170628_191120_resized.jpg
IMG_20170628_191104_resized.jpg
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • 2

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 996
Rejestracja: 02 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 272
GG: 0

Re: Podwodny ogród

autor: woytek » 29 cze 2017, 20:27

Czas strzyżenia nie bawem :D
  • 0

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Podwodny ogród

autor: dwojak23 » 29 cze 2017, 20:33

Tak za tydzień lub półtora będę przycinać. Dwie rośliny z żelu są i czekam aby ukorzeniły się lepiej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 996
Rejestracja: 02 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 272
GG: 0

Re: Podwodny ogród

autor: dwojak23 » 12 lip 2017, 18:53

Dziś przy podmianie zrobiłem przycinkę. Nadmiar staurogyne posadziłem w doniczkę z ziemią na próbę. Postawiłem na parapet i zobaczymy co wyniknie [WINKING FACE]Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postuProszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 996
Rejestracja: 02 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 272
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
cron
Reputation System ©'