Farbowany Żwir Kwarcowy

Tutaj możesz porozmawiać na temat wszelkich aspektów technicznych dot. akwarium. Skonstruowałeś coś sam, pochwal się tym!

Farbowany Żwir Kwarcowy

autor: marcin » 06 lis 2020, 21:00

Te pytanie kieruje głównie do posiadaczy czegoś takiego w Akwarium https://allegro.pl/oferta/czarny-zwirek ... 5599765847
MACIE JAKIEŚ OPINIE NA JEGO TEMAT ?
co sadzicie o takich wynalazkach nie ukrywam ze mam jego jakieś 20 kg i chem spiorunować co z tego wyjdzie .
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 1068
Rejestracja: 19 paź 2013, 21:21
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 415
GG: 0

Re: Farbowany Żwir Kwarcowy

autor: nsp » 07 lis 2020, 17:19

Zakupiłem coś podobnego w stacjonarnym sklepie. Siedzi w akwa już ok. roku jest strasznie lekkie i zaczyna tracić kolor. Super to wygląda jak jest nowe. Później przy jakimś restarcie czy coś, gdy jest płukany zaczyna tracić swoją zajebistosc i pełnię koloru. Pewnie bym użył drugi raz, jakby była dobra cena albo coś, ale tak to jakbym miał się bawić w jakieś akwarium towarzyskie, wybrałbym zwykły Żwirek, pomieszany z piaskiem Creisel

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
  • 0

Bywalec
 
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2020, 20:57
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 49
GG: 0

Re: Farbowany Żwir Kwarcowy

autor: Awokado » 08 lis 2020, 20:14

Mam taki zwir u siebie w akwarium. Założyłem na nim już kilka zbiorników. Podłoże nie zmienia parametrów wody, w akwarium prezentuje się dobrze. Ja sobie chwalę. W akwarium mam je od pół roku.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości
Reputation System ©'