Kulig, kuligeczek, kuligunio

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: miewan » 24 sty 2022, 13:19

osoby chętne do Ruskiej Bani prosimy o potwierdzenie.
Dla przypomnienia - sauna 2 godziny o godz.10 w niedzielny poranek, koszt "łaźni" to 20 zł/os, ale nie mniej niż 150 zł,
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: miewan » 26 sty 2022, 12:07

Nie będziemy wcześniej zbierać kasy na kulig !
ale jeżeli ktoś chce się jeszcze zgłosić lub wycofać to jest na to czas do soboty
W niedzielę musimy podać liczbę osób na kulig jak też salę i ruską banię - liczba osób zgłoszonych to kwota do zapłaty,
więc
jeżeli
ktoś wycofa się po niedzieli, a przed kuligiem, automatycznie zwiększy koszt jednostkowy dla pozostałych

za co pewnie nie podziękujemy :ao :miewan
i zabierzcie ze sobą pieniążki :rotfl
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: adams2121 » 29 sty 2022, 15:52

Ruska bania
Adams
Paweł

Ktoś jeszcze???


To chyba wiadomo
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: miewan » 29 sty 2022, 17:16

Podobnie jak z salą, też wykreślany tą część.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: William » 29 sty 2022, 17:18

Czyli sali nie będzie??

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
  • 0

27L - gupiki Endlera
300L - Misz Masz
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 1139
Rejestracja: 27 wrz 2013, 12:36
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 78
GG: 1665012

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: miewan » 29 sty 2022, 17:59

William pisze:Czyli sali nie będzie??

NIE
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: GrandeOW » 03 lut 2022, 09:00

Cześć i czołem.

Nie śledzę codziennie forum, a widzę, że coś się pozmieniało. Mam pytanie dotyczące „czasookresów” i innych szczegółów, bo tego dnia mam w Białymstoku trochę ganiania i nie chciałbym na coś się spóźnić.

Tak jak pisał Andrzej to spotykamy się o 16:30 i rozpoczynamy od ogniska itp. I teraz pytanie: Gdzie się spotykamy? Czy w Mieldziczówce na Pólko przy wiacie? Czy przy Dworku Mieldziczówka? Nie znam miejsca i pytanie mam takie czy parking dla samochodów jest przy Dworku, czy gdzieś się tam podjeżdża pod wiaty?

Drugie pytanko mam takie dotyczące samej chronologii. Początkowo myślałem, że najpierw będzie kulig, a później ognicho i kiełbasa przy „Sali”. Ostatecznie Sali ma nie być, a ognisko ma być przed kuligiem. Pytanko: Czy planujemy po kuligu jeszcze jakieś ognicho czy raczej w samochód i do domu?

Do 15.00 będę w Epicentrum Nauki, więc jeśli o 16.30 zaczynamy rozpalać ogień, a kulig będzie dopiero po ognichu to mam w sumie trochę czasu. Google pokazuje, że z Epicentrum powinienem przejechać do Mieldziczówki w około 30 minut. I tu mam dwa kolejne pytania :D Czy istnieje w tym momencie możliwość obejrzenia ściany akwariów w Instytucie Biologii i czy ktoś ewentualnie byłby zainteresowany, żeby się tam z nami pofatygować, bo nie wiem czy tak z miasta po prostu można wejść. Kiedyś był chyba z tym problem i wchodziliśmy „po znajomości”. Chciałem pokazać ścianę dzieciom, bo jeszcze nie miały okazji, a warto. Epicentrum jest na Stadionie, więc do instytutu jest 5 minut drogi. Jeśli ktoś byłby chętny to pewnie koło 15.05 mógłbym być na parkingu (no powiedzmy o 15.15, bo będę z dzieciakami i jeszcze siku kupa itp.)
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 35
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 23
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: miewan » 03 lut 2022, 09:09

Tomasz, nie, zaczynamy od kuligu i tu się nic nie zmieniło, ognisko jest przy wiacie już po "sannie (?)" i tam jest impreza, parking jest i to spory w samym dworku, wszystko jest przy dworku oprócz samego przejazdu kuligu na Pólko, sali oficjalnie nie ma, bo znajduje się w "stodole" gdzie mamy pokoje "noclegowe".
Do "wieżowca" jest wejście z ulicy tyle, że w "normalnych" czasach tj. kiedy są prowadzone zajęcia dydaktyczne w instytucie, teraz może być z tym problem, chociaż jest tu też muzeum i gadziarnia to możliwe, że jest otwarte.
Zbiórka max. o 16.30 w Dworku
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: Bieta » 03 lut 2022, 13:58

Przed chwilą dzwoniłam do Wydziału Biologii Uniwersytetu w Białymstoku. Będzie tam można wejść w godzinach 10 do 16 na pewno. Jeśli ktoś nie był, a chciałby zwiedzić, to zapraszam serdecznie. :) Wstęp wolny, bez biletów. Jedynie wymagana maseczka założona na okolicę twarzy, jak wszędzie.
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Kulig, kuligeczek, kuligunio

autor: GrandeOW » 03 lut 2022, 14:12

Dzięki Wam za informację.

To przed 16:30 jesteśmy pod Dworkiem.

My pewnie podjedziemy do Instytutu koło 15:15 tak jak pisałem.

Andrzeju, ta gadziarnia i muzeum to jest to Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze?
https://uwb.edu.pl/uniwersyteckie-centr ... eja-myrchy

Jak patrzę na stronie to generalnie funkcjonuje normalnie, ewentualnie ze zmniejszoną liczbą uczestników. Na powyższej stronie jest nawet jakiś cennik. Problem tylko taki, że otwarte jest do 14 w sobotę. Nie macie jakiegoś tajnego wejścia do Muzeum, albo może ktoś chciałby wejść z Was to może jakby się więcej osób zebrało to ktoś by nas tam wpuścił na pół godziny? Są jakieś szanse?
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 35
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 23
GG: 0

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
Reputation System ©'