Imprezy akwarystyczne 2017 r.

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: Seban » 01 mar 2017, 09:47

Czy jest szansa, już teraz określić w jakich imprezach będziemy uczestniczyć?
Właśnie dostałem kartę urlopową, którą muszę oddać w najbliższy piątek. Raczej nie pozwolą mi na późniejsze ewentualne zmiany. Zaznaczyłem na razie okolice zoobotanicy i Drozdowa.
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: Bieta » 01 mar 2017, 09:52

A Warszawskie Dni Akwarystyki- koniec maja? Pierwsza połowa maja- Białystok, okolice, ognisko "Majówka".
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: miewan » 01 mar 2017, 10:29

Bieta pisze:Pierwsza połowa maja- Białystok, okolice, ognisko "Majówka".


Elżbieta w związku z planowanym spływem na początku czerwca tą imprezę akurat raczej odwołujemy, chyba że w jakimiś lokalnym ograniczonym, spontanicznym składzie.
WDA - to 20-21 maj, ale nadal (jeszcze) pozostaje to impreza obstawiana przez Akwariuszy a nie forum (wiec skład mocno okrojony).
Seba Wrocek mieliśmy odpuszczać ( zresztą arowana też krzyczała, że nie jedzie )
Zapewne będziemy chcieli pojechać do Łodzi - PET FAIR (15-17.09)
i tradycyjnie Poznania Aqua&Zoo ( 7-8.10 )
Drozdów na bank, reszta to jak wyjdzie w praniu ( chcieliśmy odwiedzić Płock ale nie wiem kiedy to jest)
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: woytek » 01 mar 2017, 14:42

Akwariusze są cząską forum, a nie odwrotnie ,tak ja to odbieram :D więc reprezentanci forum jadą x)
  • 2

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: miewan » 01 mar 2017, 15:20

woytek pisze:Akwariusze są cząską forum, a nie odwrotnie

No nie do końca - nie wiem czy pamiętasz z założenia Akwariusze mieli być ponad przynależnością forumową a dodatkowo zrzeszać osoby nie będące na żadnym forum, Akwariuszem może zostać każdy, którego Naczelny Akwariusz przyjmie lub uzna za godnego reprezentować tą inicjatywę.

Żeby nie być gołosłowny przytaczam "motto działania" :

"ZAŁOŻENIA AKWARIUSZY :

Akwariusze to nieformalne "zgromadzenie" osób z innym spojrzeniem na akwarystykę, takich którym zależy na rozwijaniu tej pasji, ale też szerzeniu historii, pokazywaniu co nowe, docieraniu do tych którzy chcą, ale też jeszcze nie wiedzą, że chcą by do nich dotrzeć .
Akwariusz - ma promować i promuje akwarystykę, w miarę możliwości i zapotrzebowania organizuje lub uczestniczy w wystawach, prelekcjach,konkurasach, wykładach, targach w Polsce a może i świecie - bo może i powinien zostać nim każdy, bez względu na przynależność do forum, zamkniętej grupy, kompletny indywidualista, aby chciał, mógł i potrafił robić coś dla akwarystyki to Ty i ja.
"akwariuszostwo" sprawia możliwość:
- dzielenia się swoją wiedzą zwłaszcza praktyczną w szerszych kręgach,
- pomocy w dotarciu do pasji, tym którzy nie mają na to środków, nie mają na to odwagi, nie mają wsparcia a już wiedzą, że chcą,
- ewentualnego udziału w imprezach akwarystycznych,
Akwariusze gromadzą i łączą różne środowiska akwarystyczne bez względu na ewentualne animozje i podziały (bez konieczności pozbywania się dotychczasowych "przynależności"), może także sklepy, wydawców lub producentów w jedną wielką oddaną akwarystyczną społeczność - RODZINĘ."
( znam to, bo sam pomagałem to pisać, a może i napisałem, pogrubienie jedynie do celu tej odpowiedzi :pies )
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: woytek » 01 mar 2017, 16:15

W taki razie nie umiem czytać ze zrozumieniem :(
  • 0

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: Seban » 01 mar 2017, 22:03

miewan pisze:WDA - to 20-21 maj, ale nadal (jeszcze) pozostaje to impreza obstawiana przez Akwariuszy a nie forum (wiec skład mocno okrojony).
Seba Wrocek mieliśmy odpuszczać ( zresztą arowana też krzyczała, że nie jedzie )
Zapewne będziemy chcieli pojechać do Łodzi - PET FAIR (15-17.09)
i tradycyjnie Poznania Aqua&Zoo ( 7-8.10 )
Drozdów na bank, reszta to jak wyjdzie w praniu ( chcieliśmy odwiedzić Płock ale nie wiem kiedy to jest)

WDA odpuszczam
Łódź i Poznań nie pasuje mi termin.
Drozdowo na 99,99% jestem.
Wrocek to zależy jak tym razem podejdzie do sprawy Wigor. Jak nic nie zmieni to też odpuszczam.
Już wszystko wiem, dzięki.
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: Imprezy akwarystyczne 2017 r.

autor: thaz » 02 mar 2017, 13:41

Słuchajcie, odnośnie AKWARIUSZY to przemyślenia mam takie:
Jeśli ktoś jedzie pod banderą akwariumonline.pl to cała ekipa winna reprezentować AO (nie widzę tu przeszkód,
w nieformalnym propagowaniu idei AKWARIUSZY na evencie) i cały wyjazd jest załatwiany pod kątem jednej 'organizacji'.
Natomiast jeśli w grę wchodzi zupełnie inne stoisko, pod inną banderą (tu AKWARIUSZE) to chyba ta ekipa powinna
załatwiać całość (noclegi, stoisko i sprawy ogranizacyjne) samodzielnie.

Unikniemy dzięki temu nieporozumień i konsternacji u organizatorów - kto skąd jest i co reprezentuje.

Co o tym myślicie?
  • 2

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości
Reputation System ©'