Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017 r.

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Misiak » 06 cze 2017, 18:37

miewan pisze:Z taką dawką osmozy i Rosjanie z podbiegunowych baz łodzi podwodnych mogliby mieć problem.


Zawsze z osmozy po jednym dniu można się na stałe na czarne wody przerzucić :D
  • 1

Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2570
Rejestracja: 20 gru 2013, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1314
GG: 1735873

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: miewan » 06 cze 2017, 18:44

Jak wiadomo nie jest to łatwe, proste i z reguły mało skuteczne, i tak osmoza pojawiając się w tle zarząda osmotycznej wymiany.
  • 2

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: adams2121 » 06 cze 2017, 19:07

A może mini konkurs - na najweselszy kajak :cool :D
Widziałem zdjęcia - hahaha
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Awokado » 07 cze 2017, 07:39

adams2121 pisze:A może mini konkurs - na najweselszy kajak


Adams, mimo Waszych szczerych chęci i starań obawiam się, że Bieta z Adasiem na te chwilę biją wszystkich na głowę ;P
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: adams2121 » 07 cze 2017, 08:47

Ja wcale nie mówię o sobie ;)
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Seban » 07 cze 2017, 14:12

Czy ma ktoś dostęp do jakiejś witryny np. dropbox lub coś podobnego gdzie można wrzucić zdjęcia na około dwa tygodnie. Chciałbym aby każdy kto ma zdjęcia wrzucił je tam aby można było je sobie ściągnąć. A przede wszystkim aby nasi sponsorzy mogli sobie ściągnąć to co im będzie pasowało. Najważniejsze, aby strona ta pomieściła około 15GB. Sprawa bardzo pilna i bardzo ważna. Jeżeli nie ma możliwości wrzucenia w jedno miejsce to może chociaż 5x3GB?
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Misiak » 07 cze 2017, 19:51

Seban mam kilka serwerów. Szczegóły na PW.
  • 0

Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2570
Rejestracja: 20 gru 2013, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1314
GG: 1735873

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Seban » 08 cze 2017, 13:19

Chciałem wszystkim bardzo serdecznie podziękować za udział w spływie. Prawdę mówiąc bałem się, że w polotach zgłosi się max 10 osób. Nie przypuszczałem, że będzie nas 60 osób. Mam nadzieję, że bawiliście się tak samo dobrze jak ja. Przepraszam wszystkich, którym się oberwało w piątek wieczorem podczas rozmów telefonicznych. W tym czasie odławiałem ryby i miałem problemy z zaplątanymi w siatkę, kolcami motorówki. Postaram się już nigdy więcej nie być tak niemiły.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom, partnerom i patronom.
Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc w przygotowaniach do imprezy, oraz pomoc w sprzątaniu po imprezie. Nie będę tu wymieniał imion, gdyż boję się, że kogoś pominę. Jednak napiszę w czym mi pomogliście. Myślę, że każdy będzie wiedział o kogo chodzi.
- przygotowania graficzne (plakat, logo, dyplomy, itp.)
- przygotowanie i aranżacja szkieł wystawowych
- posprzątanie szkieł wystawowych
- zakup i przywiezienie ryb
- przygotowanie upominków i nagród
- pomoc w załatwieniu szkieł
- propagowanie i zapraszanie na spływ
- oraz wiele drobnych rzeczy, których bez Was bym nie zrobił lub robiłbym o wiele dłużej.
WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ



Misiak pisze:Seban powinieneś się tym zawodowo zajmować

Jak zaczęły przychodzić paczki od sponsorów, żona powiedziała mi to samo.

Misiak pisze:Amelka już pyta kiedy znowu pojedziemy

Za rok. Już zacząłem planować kolejny spływ. Oficjalne zdradzę tylko tyle, że będzie to Czarna Hańcza i noclegi w namiotach.

Windus pisze:Sebastian impreza bardzo udana. Dziękuje za zaproszenie i podziwiam za włożoną pracę w zorganizowanie tego spływu. Jeśli będziesz organizował następny postaram się przyjechać.
p.s. czy będę dostępne zdjęcia z tego spotkania?

Postaram się, aby zdjęcia były dostępne w dobrej rozdzielczości. Każdy będzie mógł sobie je ściągnąć. Poza tym już jest album na facebook. Kolejny spływ za rok. W październiku planuję podać dokładny termin, będzie dużo czasu na zaklepanie urlopu.

miewan pisze:Seba jesteś wielki

A żona mówi do mnie Maleńki. Ciekawe dlaczego? Muszę to u niej doprecyzować. x)

Bieta pisze:Brawo Sebastianie, :) Bardzo dziękuję za piękną, wspaniałą, fantastyczną imprezę. Było cudownie. Mam nadzieję,że tego typu imprezy będą odbywałay się cyklicznie. Jeszcze raz dziękuję. :)

Taki jest plan. Mam nadzieję, że wypali i będziemy pływać co rok.

Jakus pisze:My również dziękujemy za całą imprezę i na pewno za rok też się piszemy.

Jesteś już na forum, więc będziecie wiedzieli o spływie wcześniej. Widzimy się za rok na spływie, a może wcześniej w Drozdowie.

Awokado pisze:Sebastian, bardzo dziękujemy za udany weekend! Udało Ci się nawet załatwić odpowiednią pogodę

Pogoda zamawiana była już w marcu. Obiecane miałem 5 stopni więcej. Muszę złożyć reklamację. Jeszcze raz przepraszam Monikę.

Bieta pisze:Powiem więcej, wszyscy chyba byli zadowoleni z organizacji imprezy. Nie było osoby niezadowolonej. Nawet kilkuletnie dzieci nie wołały " mamo ja się nudzę" Wszyscy fajnie siębawili i Ci duzi i Ci mali. No i super pamiątki i super nagrody były. :)

Szczerze mówiąc dzieci były dla mnie priorytetem. Na imprezach rodzinnych, jeżeli dzieci się dobrze bawią to dorośli też znajdą czas dla siebie. Wszystkie nagrody i pamiątki mieliśmy tylko dzięki sponsorom. Zawsze można się odwdzięczyć kupując u nich. Pozostawiam tę myśli do indywidualnego przemyślenia.

Paniena pisze:Rebelsi też serdecznie dziękują za świetną zabawę. Brawo Seban :D allah
no i zapraszam do ogarnięcia kilku filmików i zdjęć :)
http://www.aquarebels.pl/Thread-I-Akwar ... 7r-RELACJA

Rozumie, że w przyszłym roku możemy liczyć na Rebelsów? Widzimy się na Czarnej Hańczy.

drago pisze:Seba impra za........ bioza, szkoda tylko że miewan późno przyjechał i nie był wypoczęty.
Przydała by się powtórka jak dla mnie nawet za miesiąc.

Myślę, że następnym razem Miewan weźmie przykład z Ciebie i pojawi się już na prologu. Każdy już wie jak wygląda w Restauracji Ukta Główna. Zawsze można się z nimi dogadać i samemu zrobić odcinki rzeki, których nie zrobiliśmy. Kontakt macie na facebook'u. Za miesiąc nie dam rady. Ale pamiętasz, że już rok temu umawialiśmy się na Czarną Hańczę w sierpniu tego roku. Ja będę na Hańczy około 10 dni. Dajesz znać i przyjeżdżasz.

miewan pisze:Choć chyłkiem, przez nikogo nie zauważeni, nieco zdezorientowani naszą dezinformacją, dwa kajaczki przelazły tamę/śluzę (tak po prawdzie to nie wiem jaka to była przeszkoda) i powiosłowały te nieszczęsne 12 km.

Mała korekta, trzy kajaczki, a w nich, łącznie 5 osób.
miewan pisze:Dzięki Wszystkim jeszcze raz, to dzięki Wam imprezkę można odhaczyć jako udana i uśmiechnięta.

Dokładnie. Tylko i wyłącznie dzięki Wam wszystkim impreza się udała.

miewan pisze:Nieformalnie i nieoficjalnie wiem, że Seban tym razem chce pójść na całość i zaplanować 5 dni spotkania.
Z taką dawką osmozy i Rosjanie z podbiegunowych baz łodzi podwodnych mogliby mieć problem.

Dokładnie, w planach mam 5 dni. Lecz nie będzie to sztywnych pięć dni. Każdy przyjedzie na tyle, na ile będzie mógł. W każdym dniu, poza płynięciem będzie jakaś inna atrakcja. Zdradzę tylko dwie. Pierwsza atrakcja, to zwiedzanie fabryki AQUAEL, dwa dni temu już to załatwiłem. Druga atrakcja to Ruska Bania nad rzeką. Kilka osób mnie o nią pytało w Ukcie. Więcej szczegółów podam jesienią, po Drozdowie.

adams2121 pisze:Aby ogorcow nie obrakło i osmozy

Butelka 5l, po wodzie mineralnej z ogórcami będzie wpisowym dla każdej rodziny biorącej udział w spływie.
Awokado pisze:
adams2121 pisze:A może mini konkurs - na najweselszy kajak

Adams, mimo Waszych szczerych chęci i starań obawiam się, że Bieta z Adasiem na te chwilę biją wszystkich na głowę ;P

Żebyście słyszeli Adasia, o drugiej w nocy, jak opowiadał o płynięciu z Bietą, i jego odgłosy zatapianego pióra od wiosła w wodzie (ciuch ciuch, ciuch ciuch, ciuch ciuch......), to jednogłośnie orzeklibyście który kajak był najweselszy. Gdy Adaś to opowiadał, zastanawiałem się skąd on dopasował odgłos wiosłowania do "ciuch ciuch". Wszystko się wyjaśniło, gdy przez 15 minut przed zaśnięciem mówił o wąskotorówce w Piszu.
  • 6

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Awokado » 08 cze 2017, 14:02

Chylę czoła przed Organizatorem allah :D
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: adams2121 » 08 cze 2017, 17:18

Ja mam upominek dla organizatora ( głównego ) bez którego jak bez ręki - mam nadzieję że jestem zrozumiany .
za całokształt

Będzie dostarczony do rąk własnych .
  • 2

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
cron
Reputation System ©'