Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017 r.

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Robert » 13 cze 2017, 17:03

phpBB [video]
  • 4

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: Robert » 13 cze 2017, 17:04

Końcówka imprezy rejs Jeziorem Nidzkim
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: Akwarystyczny Spływ Kajakowy rzeką Krutynią 3-4.06.2017

autor: ManiaPI » 20 cze 2017, 11:25

Wiem że już emocje opadły, niestety dopiero teraz mam chwilę czasu więc o spływie z mojej strony:
Imprezę uważam za bardzo pozytywną. co prawda czuję niedosyt integracyjny, ze względu na całkiem liczna grupę uczestników nie ze wszystkimi się "po integrowałem" ale to tylko moje odczucia .
Świetną sprawą jest się spotkać z osobami o podobnych zainteresowaniach i wspólnej pasji.
Moja żona była mega pozytywnie zaskoczona że akwaryści to nie "beton rybkowy "( opinie wcześniejszą wyrobiła sobie na podstawie nieustającego kontaktu ze mną :evil ) a mili otwarci i tylko zakręceni na punkcie pasji ludzie.
Córa na początku powrotu powiedziała że tęskni za Amelką i pyta kiedy znów pojedziemy kajakować i "karmić motorówkę" x)
co do samej imprezy.
Saban robiłem kilka imprez w życiu, i wiem doskonale jaki ogrom pracy włożyłeś, za co należą Ci się wielkie gratulacje i szacunek.
nie jest to kadzenie ale zwyczajne uznanie pracy, poświęcenia i zaangażowania.
i jedno piwo sprawy nie załatwia :D czuję się Twoim dłużnikiem!!
sam spływ.... Krutynia pływałem wcześniej urokliwe miejsce, ale grzbiet powiedział że kajakowania przed długi czas nie będziemy powtarzać :zły

reasumując.
jestem zadowolony ze do puli miłych wspomnień mogę dołączyć wspólna imprezę .
jeszcze raz podziękowania dla Sebastiana i wszystkich współuczestników. jesteście świetni i oby więcej takich integracji w tak zacnym gronie.
pozdrawiam
  • 5

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 941
Rejestracja: 17 paź 2013, 12:51
Lokalizacja: Tykocin
Reputacja: 363
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości
Reputation System ©'