Zoo Botanika 2016

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Zoo Botanika 2016

autor: adams2121 » 05 lip 2016, 13:35

To może niech ktoś coś napisze :cool
Co i jak - jakie 3 samochody , kto co jak i w jakim zakresie
Ja pierwszo słyszę - nie jestem też wszystkowiedzacy

Pisałem z woytkiem - kilka stron wyżej - od tamtej pory - cisza
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Misiak » 05 lip 2016, 18:15

Pytania chyba raczej na pewno do Roberta.

Sam mało wiem i myślałem, że sprawa jest znana wszystkim.
  • 0

Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2571
Rejestracja: 20 gru 2013, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1314
GG: 1735873

Re: Zoo Botanika 2016

autor: timi » 05 lip 2016, 22:36

miewan pisze:Rany to już drużyna, a nie reprezentacja
lekko licząc już na wstępie wychodzi 9 osób takiej ekipy nie "wystawia" nawet Klub Malawi

W tym roku nas tam wcale nie będzie. Jednomyślnie stwierdziliśmy, że ZB marnieje z roku na rok i szkoda energii na uczestnictwo w tej imprezie.
  • 0

MALAWI 160x45x50
Awatar użytkownika
Nowy na forum
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:08
Lokalizacja: Łomża
Reputacja: 2
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: thaz » 06 lip 2016, 05:55

To moze Robert laskawie poinformuje nas o swoich planach i czy ma to w ogole zwiazek z AO.

im@tapatalk
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5701
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Zoo Botanika 2016

autor: miewan » 06 lip 2016, 10:44

Tak czy inaczej, bez głosu Roberta w tym zakresie nic nie ustalimy,
jedynie z "przecieków" od organizatora mają być "zamawione" 3 akwaria, w tym jedno 450 litrów ( na pawiookie i papuzie ),
tyle, że o ile nie zmienią się zasady ( patrz edycja XIV i wcześniejsze) przy "pobraniu" szkieł od organizatora traci się diety i noclegi !
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1657
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Seban » 06 lip 2016, 10:48

Zdecydowanie bardziej opłaca się mieć swoje szkła. Chyba, że zasady w tym roku się zmienią.
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Robert » 06 lip 2016, 17:36

Tak więc Robert informuje osoby zainteresowane ( nieoficjalnie ) że być może uda się poza AO uzyskać dodatkowa stanowisko dla Akwariuszy AO na tych samych warunkach co AO czyli 3 noclegi + 3 zbiorniki wystawowe ( ja osobiście nie jadę ale są ludzie którzy chętnie pojadą i pokarzą swoje pomysły , które wspieram w sensie udzielenia wszelkiej pomocy ) więc nie widzę problemu a wręcz przeciwnie bardzo się cieszę że Białystok może wystartować z podwójną silną ekipą .A czy się to uda ? miała być niespodzianka ... w Polsce ale skoro temat został zdradzony na forum to taka prośba żeby po zapoznaniu z tematem usunąć wątek ( pozdrawiam )
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: miewan » 07 lip 2016, 08:46

Niespodzianki nie są złe pod warunkiem, że jeżeli pośrednio dotyczy to forum to dobrze żeby ktoś z forum był w to wtajemniczony.
A sorki ma to być poza AO.pl , i właśnie ten element jest nieco niepokojący.
Może się nieco czepiam, ale pomimo radosnego i uzasadnionego potencjalnym zaangażowaniem praktycznym "rozdziału" grupy sercem wspieranego przez Naczelnego Akwariusza to jednak jakby nie patrzeć kolejny podział naszej społeczności.
Owszem gdyby plany Roberta się powiodły (oby) jest to jak najbardziej uzasadnione pod względem ekonomicznym (zyskujemy darmowe noclegi z zastrzeżeniem jak niżej), ale czy nie rozmywa się tu tożsamość i jednolitość forum ?.
Niezaprzeczalny byłby efekt iluzorycznie silnej społeczności akwarystycznej w naszym mieście , ale jednocześnie jak się wydaje wskazywałby na jej kolejny, choć nierzeczywisty (znowu oby) podział już samego forum (z zamierzenia Roberta - oddzielna reprezentacja).
Nie podzielam więc jego samozadowolenia, bo obok niestety zaistniałego rozdziału podmiotowego ( AO.pl vs. PFA.org ) pojawia się jakby "trzecia siła " unaoczniana przez potencjalne "poza AO", i nic to, że projekt Akwariusze jest w pełni popierany i wspierany przez akwariumonline, na zewnątrz (wydaje się), że będzie odebrane to inaczej niż w zamyśle Roberta.
Wiemy poprzez kontakty "ze światem", właśnie przez takie imprezy, iż o dziwo zadziwiająco duża liczba osób wiedziała o nazwijmy to "rewolcie" for, teraz ewentualna 'dwustoiskowość" mogłaby ( dla "niewtajemniczonych" ) świadczyć nie o sile, ale o pieniactwie na "naszym rynku lokalnym".
Nie wiem też jak uważnie przeczytałeś zapis o udostępnieniu baniaków przez Targi.
Jak więc widzisz ta niewinna,sprytna i przewrotnie cwana niespodzianka nie koniecznie jest taką niespodzianką jak miałaby być w Twoim zamierzeniu............
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1657
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Aleksandra » 07 lip 2016, 09:30

Tak czytam,czytam i się odezwę bo to dotyczy także mnie. Rozmowa z Robertem,Bietą,Wojtkiem i Damianem dotyczyła wyjazdu realnych forumowiczów,którzy chcieli by pojechać na tą imprezę jako BIAŁYSTOK i pokazania iż jest nas więcej niż stała grupa przedstawicieli na imprezach.Plusem tej "niby odrębności" były własnie te noclegi i baniaki gdyż jak powiedział Robert dla każdego z forum,stowarzyszenia należą się dla 3 osób a ten limit dla AO jest zarezerwowany dla Ciebie,Tomka i no nie pamiętam.Rozmowa nie była w sensie cicho sza,nikomu ani słowa tylko ustaliliśmy,że możemy liczyć na wsparcie Wasze,ale też być gotowi na wsparcie Was bo jedziemy jako całość:koledzy i koleżanki z AO. Prośba Roberta była TYLKO ta i jeszcze ustaliliśmy kto z czym chce jechać by się absolutnie nie dublować z pomysłami. Zapewne wiesz o czym piszesz,ale ja osobiście tego tak nie odebrałam ani nie zrozumiałam by było to jakieś dzielenie forum czy cwana niespodzianka. I nie wiem co Ci w tym pomyśle przeszkadza? Osoby czy pomysł? Jeśli to był zamysł zaskoczenia w Polsce to nie rozumiem dlaczego Robert miałby się o tym rozpisywać na forum,które jest tworem otwartym i dostępnym dla wszystkich? Ja osobiście nie cwaniakowałam,nie knułam i nie "namawiałam się" za czyimiś plecami chyba,że sama swoim jestestwem jestem dla kogoś persona non grata tylko to by była wkurwiająca sytuacja bo już na PFA zostałam skreślona grubą krechą i ignorowana za "zadawanie się z AO,że już nie wspomnę o zdrajczyni Biecie,która była i będzie moją koleżanką. Taka afera jest przeze mnie odbierana jako wielka potwarz ( szczególnie dla Ciebie ) że zostałyśmy z Bietą włączone do projektu,a to bardzo nieładnie bo żadna z nas nie chce nikomu zabierać ni chwały,ni sławy tylko tak jak Robert zaproponował pojechać,pokazać się jako forumowicz,który nie tylko pierdzieli na forum,ale też czynnie uczestniczy w jego życiu i rozwoju. Także o takoooo.
  • 0

Bywalec
 
Posty: 267
Rejestracja: 05 mar 2016, 17:03
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 62
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: miewan » 07 lip 2016, 10:30

Aleksandra rany nie wiem gdzie Ty wyczytałaś o wykluczeniu osób lub selekcji "reprezentacji", od początku jest to "sprawa otwarta"
mój post z 02.06.2016
miewan pisze:W tamtym roku byłem ja z Grzegorzem i Sebanem . Teraz pewnie też ruszymy tym składem, ale nie oznacza to, że jest to lista zamknięta

i teraz "zretuszowany" post z 03.06.16
miewan pisze:Rany to już drużyna, a nie reprezentacja :wow
lekko licząc już na wstępie wychodzi 9 osób (....)
Teraz organizacyjnie - 3 osoby są "darmowe" więc reszta płaci za siebie ( choć gdyby jechali wszyscy koszty rozłożylibyśmy na wszystkich), potrzebne byłyby już przynajmniej dwa a nie jeden samochód ( nie dostaniemy tyle przepustek na auta ).

To nie jest tak, że mi to przeszkadza, zauważam jedynie kolejny ( zapewne niezamierzony w odbiorze) podział ( zresztą widoczny też w Twoim poście : sic. " Rozmowa z Robertem,Bietą,Wojtkiem i Damianem dotyczyła wyjazdu realnych forumowiczów,którzy chcieli by pojechać na tą imprezę jako BIAŁYSTOK i pokazania iż jest nas więcej niż stała grupa przedstawicieli na imprezach" ;P) ,
użycie słowa "cwane" nastąpiło w formie pozytywnej a nie negatywnej.
Obecnie nie pozostaje nic innego jak kibicować, żeby Robertowi udało się pozytywnie przeprowadzić reprezentacyjność akwariuszy/BIAŁEGOSTOKU bo zmniejszy to "koszt grupy" ( o ile nadal miałaby być to wspólna grupa - bo coraz bardziej rysuje się tu jakaś odrębność).
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1657
GG: 0

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości
Reputation System ©'