Zoo Botanika 2016

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Re: Zoo Botanika 2016

autor: thaz » 26 wrz 2016, 12:44

Fajno że wszyscy w kawałku ;-)
Jako że nie słaliście zdjęć, śledziłem strony zaprzyjaźnionych forów.

Dzisiaj trafiłem na niepochlebną opinię na FB Zoobotaniki:

Trzeba ująć te targi trafnie i odpowiednio. Jechaliśmy z rodziną 200 km
by zobaczyć nie więcej akwarystyki co w osiedlowym sklepie.
Z ratunkiem przyszło ZOO - to uratowało wyprawę do Wrocławia


Ja tam żałuję że nie byłem, oczywiscie moja żona standardowo
"A co Ty nic nie mówiłeś że chcesz jechać"...
  • 1

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Zoo Botanika 2016

autor: woytek » 26 wrz 2016, 12:47

drago pisze:Jak tam, wszyscy żywi?
0,30 pierwszy rozładunek,1, 30 kolejny i aklimatyzacja ryb o 4,0 spanie ,ryby :kulapeta wszystkie przeżyły ,chociaż fruwały po hali jak prawdziwe papugi ;)
  • 0

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Zoo Botanika 2016

autor: woytek » 26 wrz 2016, 12:52

I tu się zgodzę liczyłem na coś więcej,problem jest to że nie zapewniają zbiorników gratis i odpowiedniej wody,organizacyjnie też kicha,konkurs...... :rotfl bez komentarza ;P
  • 0

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Misiak » 26 wrz 2016, 13:22

Jak gwiazda jedzie aż 200km i chce oglądać piękne akwaria, które ktoś miałby dzień wcześniej założyć i przygotować gwieździe do oglądania to niech lepiej faktycznie jedzie to muzeum. Poza tym kto to wymyślił żeby płacić za wstęp... :Hahaha ... to tak odnośnie tych niezadowolonych.

Ja tam oglądając filmiki z tej imprezy jakoś widzę sporo fajnych baniaczków i ryb.

Z drugiej strony nie byłem i nie widziałem tego na żywo.
  • 1

Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2570
Rejestracja: 20 gru 2013, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1314
GG: 1735873

Re: Zoo Botanika 2016

autor: woytek » 26 wrz 2016, 14:05

Kilka zbirników było naprawdę fajnych. Cała organizacja za szybko i za hura i potem jest lipa.Co trzeba mieć w głowie żeby zamykać wystawę o 17 i na biegu składanie i jazda do domów :zły zero szacunku dla stworzeń i wystawców,kasa tylko kasa.
  • 2

Do kuli, nadają się tylko cukierki !
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1515
Rejestracja: 28 wrz 2013, 07:35
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Reputacja: 434
GG: 2284353

Re: Zoo Botanika 2016

autor: adams2121 » 26 wrz 2016, 14:45

co do zdjęć - przejrzyj Piotrze messengera - tam WSZYSTKO wysłał ci Marho ;)
abyś umieścił - nam było ciężko ;) + brak czasu , ja nawet zdjęć nie zrobiłem poza afrykanarium.
mi osobiście - niestety też było mało, kilka for i stowarzyszeń zajęło 1/20 hali stulecia, albo i mniej - nie tego się spodziewałem po największej wystawie.
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: thaz » 26 wrz 2016, 15:03

Zdjecia wrzuciłem na nasz fanpejdz fb. Postaram wrzucicc dzisiaj na forum.

@tapatalk
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Bieta » 26 wrz 2016, 16:58

Z obserwacji Biety,
Widomo Wrocław leży daleko, nie jest to prosta podróż, do tego objazdy i roboty drogowe na Podlasiu, jazda w warunkach nocnych- pomimo kunsztu kierującego Woytka- na miejsce dotarliśmy w miarę szybko i bezproblemowo. Jedyna dokuczliwość w czasie całej imporezy to upierdliwy ból w okolicy kręgosłupa, ani pochylić się ani wyprostować. Jechałam na lekach p, bólowych i p/ zapalnych, bez tego ani rusz (do tego zastrzyki w udo).
Wystawa duża, osoby organizujące mogłyby zapewnić szkła wystawcom. Zabieranie szkieł ze sobą jest mega uciążliwe i logistycznie i trzeba uważać żeby dobrze zapakować szkło (bez późniejszych strat). Nie miałam porównania z wcześniejszymi imprezami tego typu, ale wystawców było sporo. Ludzie odwiedzający wykazywali zainteresowanie duże mieszkańcami baniaków. Każdy znalazł coś dla siebie, co zwróciło jego uwagę.
Osobiście dostałam prezent do nowego zbiornika, w którym będą argusy zielone. Otóż nasz kolega Drago wiózł mi przez całą Polskę worek piasku znad morza. Jestem bardzo wdzięczna za dobre chęci i pamięć. Dla mnie osobiście jest to coś niesamowitego, żeby mając tyle własnych paczek i tobołków itp, zapakować worek piasku. Drago, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
Jako ekipa wyjazdowa i Akwarusze i Akwariumonline wspieralismy się i trzymaliśmy się razem. Brakowało jednak czasu na zwiedzanie miasta. Jednym słowem impreza trwała trochę za krótko. Przydałby się dzień, albo dwa na zwiedzanie. Te dwa dni bardzo szybko minęły. Jedyne co dokuczało, to ogólne zmęczenie podróżą i nadmiarem wrażeń. Z powrotem, pakowaliśmy się w bardzo szybkim tempie. Zajęło nam to tylko dwie godziny. Wyjechaliśmy przed godziną 20, na miejscu byliśmy około godziny 0.30. I znów "brawo ty" dla Woytka. Kierowcą jest doskonałym, przejechaliiśmy całą trasę bez przystanku, odpoczynku chociażby nawet na 5 min. A widomo, że w warunkach nocnych jedzie się znacznie trudniej niż w ciągu dnia.
Zrobiłam kilka zdjęć z imprezy, może ktoś pomoże mi to wrzucić na forum.
  • 1

Ostatnio zmieniony 26 wrz 2016, 20:08 przez Bieta, łącznie zmieniany 2 razy
Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Robert » 26 wrz 2016, 17:55

Czas na podsumowanie poproszę o zdjęcia , opinie , komentarze , jak było , jak Białystok wypadł na imprezie , jak reszta ?
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: Zoo Botanika 2016

autor: Bieta » 26 wrz 2016, 20:14

Ostatnie wiadomości dotyczące Zoo Botanica 2016, które dostałam na maila od organizatorów Zoo Botanica 2016


"Witam serdecznie,

chciałabym podziękować wszystkim z osobna za wspaniałą współpracę i udział w Targach Zoo Botanica 2016!

Mam nadzieję, że są Państwo zadowoleni, a Targi pozwoliły na promocję Państwa działalności! :)

Mam nadzieję, że widzimy się za rok.

Ostatnia prośba dotyczy zdjęć, bardzo proszę o ile Państwo mają na to ochotę o podzielnie się z nami nimi i wysyłanie na mój e-mail .
Chcielibyśmy zrobić obszerną fotorelację zarówno na fb jak i na naszej stronie internetowej :)

Pozdrawiam ciepło

Kinga Kowalska
specjalista ds. organizacji imprez
tel. +48 71 359-09-05
e-mail: marketing@wigor-targi.com"
  • 0

Kolekcjonerka akwariowych "słoików".
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2665
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 430
GG: 0

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
Reputation System ©'