Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: kumak » 28 mar 2016, 16:33

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu

Zapraszam forum akwarystyczne akwariumonline.pl do udziału w Warszawskich Dniach Akwarystyki, które odbędą się 21-22 maja 2016 w SGGW w Warszawie.

Warszawskie Dni Akwarystyki to największe wydarzenie akwarystyczne w Warszawie, które każdego roku podczas Dni SGGW odbywa się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

W ramach nadchodzącej, trzeciej edycji wydarzenia przewidziano 5 inicjatyw:

III Warszawska Konferencja Akwarystyczna
Jedyna konferencja naukowa w Polsce poświęcona hodowli i ochronie organizmów wodnych o przeznaczeniu akwarystycznym. Prezentowane są na niej przede wszystkim wyniki prac studentów i pracowników naukowych polskich uczelni wyższych.

Międzynarodowa Wystawa Akwariów
Największa wystawa akwarystyczna w Warszawie ukazująca różnorodność zwierząt wodnych i zamieszkiwanych przez nie środowisk z różnych stron świata.

Warsztaty akwarystyczne
Zajęcia praktyczne prowadzone przez polskich liderów akwarystyki, podczas których prezentowane są zabiegi dotyczące zakładania i utrzymania zbiorników akwariowych.

Weekend Wisły Warszawskiej
Wystawa przyrodnicza poświęcona Wiśle, której zadaniem jest przybliżenie mieszkańcom Warszawy problemów i bogactwa królowej polskich rzek.

Konkursy
W ramach Warszawskich Dni Akwarystyki przewidziano kilka konkursów skierowanych do różnych grup uczestników.

Celem Warszawskich Dni Akwarystyki jest zapoznanie uczestników z problemami biologii i ochrony gatunkowej organizmów wodnych i ich środowiska, a także umożliwienie zdobycia cennych kontaktów, przydatnych w realizacji celów życiowych i naukowych.

Inicjatywa skierowana jest głównie do studentów, młodzieży szkolnej, pracowników naukowych, akwarystów oraz osób zainteresowanych tematyką akwarystyki, inżynierii środowiska, ochrony przyrody i polskich wód.

Wydarzenie odbędzie się 21-22 maja 2016 na Wydziale Nauk o Zwierzętach (Budynek 23) przy ul. Ciszewskiego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W sobotę 21 maja, po zakończeniu pierwszego dnia Warszawskich Dni Akwarystyki przewidziane jest Spotkanie Akwarystów połączone ze zwiedzaniem warszawskiej Starówki oraz nowego Akwarium w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym zakończone wspólnymi rozmowami przy ognisku.

Wydarzenie jest otwarte, a udział w nim bezpłatny.

Szczegółowe informacje dotyczące Warszawskich Dni Akwarystyki (w tym informacje o organizatorach, wystawcach, partnerach, zakresie Konferencji i Wystawy, dojeździe i bazie noclegowej) znajdziecie na: http://www.WarszawskieDniAkwarystyki.pl
Bądźcie również na bieżąco na facebooku http://www.fb.com/AkwaWawa.

_______________________________

Zachęcam członków forum akwariumonline szczególnie do aktywnego udziału w Warszawskich Dniach Akwarystyki.

Ze strony organizatorów oferuję Wam:

- powierzchnię wystawienniczą (wymiary do ustalenia - mamy jedną z największych powierzchni pod tego typu Wystawę w Polsce)

- możliwość prezentacji roll-upu (a nawet dwóch!)

- w przypadku zgłoszenia udziału zobowiązuję Was do nadesłania mi logotypu forum, które umieszczę na oficjalnej stronie Warszawskich Dni Akwarystyki (wraz z odnośnikiem do forum)

- prezentację logotypu forum na plakatach promocyjnych Warszawskich Dni Akwarystyki

- dzięki uprzejmości stałych partnerów WDA mogę udostępnić Wam pełne zestawy akwariowe (muszę o tym wiedzieć odpowiednio wcześniej)

Niestety w związku z tym, że nie pobieramy opłat zarówno od Wystawców jak i zwiedzających, nie jestem w stanie zagwarantować Wam bezpłatnego noclegu w ramach tej inicjatywy. Jestem jednak otwarty na Wasze propozycje dotyczące całego Waszego udziału w Warszawskich Dniach Akwarystyki.

Jeśli uda Wam się znaleźć sponsorów lokalnych, którzy byliby zainteresowani wsparciem finansowym Waszego przejazdu i pobytu w Warszawie to jestem w stanie zaoferować im możliwość prezentacji roll-upu na terenie wystawy, jak również możliwość prezentacji logotypu sponsora w zakładce sponsorzy na stronie oficjalnej Warszawskich Dni Akwarystyki oraz plakatach promocyjnych wydarzenia.

Forum akwariumonline.pl zaprosiłem jako pierwsze wstępnie na Ogólnopolskich Dniach Akwarystyki w Drozdowie.
Bardzo Was przepraszam, że nie udało mi się potwierdzić zaproszenia wcześniej - sytuacja WDA przez długi czas była niejasna.

Zachęcam Was do udziału i współpracy.

http://www.WarszawskieDniAkwarystyki.pl
http://www.fb.com/AkwaWawa
  • 5

Nowy na forum
 
Posty: 14
Rejestracja: 27 mar 2016, 16:19
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Reputacja: 18
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: miewan » 29 mar 2016, 06:58

kumak pisze:Forum akwariumonline.pl zaprosiłem jako pierwsze wstępnie na Ogólnopolskich Dniach Akwarystyki w Drozdowie.
:piateczka pamiętamy i oczywiście będziemy
to teraz jeszcze wstępne pytanka :
1. do kiedy mamy potwierdzić przyjazd i "rezerwacje" baniaka/ów ?
2. jak liczną możemy wysłać ekipę ?
3. czy ewentualnego noclegu musimy szukać sami
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: kumak » 29 mar 2016, 07:10

Cześć,

1. Najbezpieczniej do 15 kwietnia, co jeszcze muszę potwierdzić.
2. Wpadajcie wszyscy ;)
3. Najtańszy nocleg jaki udało mi się znaleźć znajduje się na terenie kampusu SGGW i w pokojach trzyosobowych w akademikach wychodzi 37zł/os/doba. Na chwilę obecną nie jestem w stanie zagwarantować bezpłatnych noclegów - wszystko zależy od wsparcia sponsorów, z którymi rozmowy będę jeszcze prowadził. Jeśli się uda - po prostu zwrócę Wam koszta.
Tutaj znajdziecie mapkę oraz cennik noclegów znajdujących się na kampusie SGGW (czyli praktycznie na miejscu):
http://www.warszawskiedniakwarystyki.pl/baza-noclegowa
  • 2

Nowy na forum
 
Posty: 14
Rejestracja: 27 mar 2016, 16:19
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Reputacja: 18
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: Witek » 29 mar 2016, 12:29

Co by zmotywować Towarzystwo wstawię post Rafała z innego forum

KuMaK » Pn mar 28, 2016 6:19 pm

Cześć świątecznie!

Swój udział w Warszawskich Dniach Akwarystyki potwierdzili już goście z zagranicy m.in. Francji i Włoch.
Nie zabraknie przedstawicieli z województw: zachodniopomorskiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, górnośląskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego...

Z Gdańska przywiozą 10 zbiorników, z Lublina też 10, z Katowic przynajmniej cztery i każdy powyżej 200L, a ze Szczecina dwie morskie setki (mógłbym wymieniać dalej, bo na Wystawie będzie już ponad 30 wystawców).
  • 0

Rezydent
 
Posty: 341
Rejestracja: 13 paź 2013, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 40
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: miewan » 29 mar 2016, 12:44

Witek nas nie trzeba dodatkowo motywować, teraz kwestia kto tym razem chciałby podłączyć się do "reprezentacji" AO.pl ( tak blisko i z tak łatwym dojazdem na event tej wielkości już w tym roku nie będzie )
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: Witek » 29 mar 2016, 13:25

Miewan ja nie tylko motywuje do przyjazdu... ale patrzę na "Naszą" współpracę z Instytutem Biologii... allah
Warszawskie Dni Akwarystyki są 3 raz organizowane, co roku z większym rozmachem... jest się od kogo uczyć i może...
Ja jestem na miejscu i mam nadzieję, że tym roku choć jeden pełny dzień będę mógł spędzić na WDA, oczywiście jestem chętny do pomocy.
  • 2

Rezydent
 
Posty: 341
Rejestracja: 13 paź 2013, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 40
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: adams2121 » 29 mar 2016, 14:54

kumak pisze:2. Wpadajcie wszyscy ;)
. - duży plus

Witaj - ja także pamiętam , a może uda mi się przyjechać nawet , niestety na dziś dzień zbyt odległy temat

Powtórzę się za Andrzejem - warto , warto i jeszcze raz warto choćby ,po to aby zobaczyć od środka , taka imprezę i w dodatku tak blisko
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: dwojak23 » 29 mar 2016, 16:31

Bardzo fajny pomysł :D
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 996
Rejestracja: 02 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 272
GG: 0

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: thaz » 29 mar 2016, 19:49

Kierowniczka powiedziala 'no, moze...' w opcji wycieczka z trojka dzieci i instalacja u "Witkow" ;)

im@tapatalk
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016 - Zaproszenie

autor: miewan » 29 mar 2016, 20:00

:samoboj :rotfl
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Następna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
cron
Reputation System ©'