ZooWeekend w Katowicach - zaproszenie

Wiesz coś o ciekawej imprezie? Napisz tutaj!

ZooWeekend w Katowicach - zaproszenie

autor: Robert » 04 sty 2017, 17:49

Otrzymaliśmy kolejne zaproszenie tym razem ZooWeekend w Katowicach 27-28.05.2017r.
Czy ktoś chętny do wzięcia udziału ? ( bo trzeba przeprowadzić całą procedurę rejestracyjną )
Służę pomocą jeśli ktoś by chciał reprezentować Białystok .
  • 1

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 397
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 175
GG: 0

Re: ZooWeekend w Katowicach - zaproszenie

autor: kocan1 » 14 kwie 2017, 07:00

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
  • 2

Często zagląda
 
Posty: 77
Rejestracja: 09 paź 2013, 19:24
Reputacja: 36

Re: ZooWeekend w Katowicach - zaproszenie

autor: Bieta » 14 kwie 2017, 20:39

Może i byłabym zainteresowana wyjazdem, :D . Proszę o konkrety, :D
  • 0

Niby nie ma ideałów, a jednak jestem.
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 1496
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 294
GG: 0

Re: ZooWeekend w Katowicach - zaproszenie

autor: Robert » 19 kwie 2017, 18:35

Wystawa odbędzie się 27-28.05.2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (zdjęcia obiektu w załączeniu) przy Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek.

Podczas wystawy, oprócz ekspozycji firm branżowych, będą miały miejsce: pokazy psów i kotów, prezentacje aranżacji akwarystycznych i terrarystycznych oraz inne działy dla miłośników tematyki "zoo".

Rozmiar wydarzenia jest naprawdę duży, co pozwala nam uczciwie mówić, że będzie to największa wystawa w południowej Polsce. Jako Organizatorom zależy nam, aby wystawa była przede wszystkim wydarzeniem prestiżowym, pozwalającym zaprezentować się wystawcom w gronie najlepszych firm.

Mamy przygotowaną kampanię reklamową, rozpoczynającą się ponad miesiąc przed wydarzeniem i obejmującą wiele kanałów komunikacji.

Planujemy m.in. kampanię w przestrzeni miejskiej, na którą składają się: reklama typu outdoor, w tym reklama mobilna w najważniejszych punktach miast, dystrybucja 200 tysięcy ulotek do mieszkańców największych osiedli mieszkaniowych woj. śląskiego, reklama wydarzenia w środkach komunikacji miejskiej oraz plakaty. Mamy również podpisaną umowę partnerską z Chorzowskim ZOO o współpracy i wzajemnym marketingu wydarzenia na terenie Parku Śląskiego, która dotrze do tysięcy osób.

Mając na uwadze bezsprzeczną wartość marketingową, jaką niosą ze sobą media, przewidujemy także kampanię internetową poprzez stronę internetową wydarzenia, promocję na Facebook’u, Instagramie, YouTube i emisję filmu zapowiadającego wydarzenie, a ponadto: reklamę w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i branżowej oraz emisję spotów promocyjnych na antenie Radia Eska, Radia Piekary i innych. Podczas trwania wystawy są zaplanowane reportaże i emisję reklamowe mediów.

Dodatkowym kanałem komunikacji z grupami docelowymi, będą także informacje kierowane do wszystkich szkół województwa śląskiego, współpraca z Uniwersytetami Dziecięcymi prowadzonymi przez uczelnie wyższe, które będą partnerami wydarzenia oraz promocja poprzez Wyższą Szkołę Bankową.

Rozmiar przygotowanej przez nas kampanii sprawia, że docieramy do wielu środowisk i wszystkich grup wiekowych.

Będąc Organizatorami zależy nam przede wszystkim na promowaniu naszych wystawców poprzez wymienione powyżej narzędzia. Dlatego po nawiązaniu współpracy (formularz zgłoszeniowy w załączeniu) oczekujemy od Państwa wszelkich materiałów pomocnych w promowaniu Państwa działalności i udziału w ZooWeekend, w tym: logo, oferta, opis i ciekawostki dotyczące planowanej ekspozycji, banery i filmy, jeśli Państwo posiadają, abyśmy mogli już od początku maja reklamować Państwa .

Z przyjemnością rozpoczniemy z Państwem stałą współpracę, gdyż ZooWeekend będzie miał charakter cyklicznego, corocznego wydarzenia.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 397
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 175
GG: 0

Re: ZooWeekend w Katowicach - zaproszenie

autor: Bieta » 19 kwie 2017, 18:41

Mam pytanie, może ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Katowic? :)
  • 0

Niby nie ma ideałów, a jednak jestem.
Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 1496
Rejestracja: 24 lut 2016, 23:16
Lokalizacja: Białystok, Wysoki Stoczek
Reputacja: 294
GG: 0

Re: ZooWeekend w Katowicach - zaproszenie

autor: kocan1 » 16 cze 2017, 16:49

Szanowni Państwo,
za nami pierwsza wystawa ZooWeekend w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (koło Spodka).
Przesyłamy Państwu podsumowanie przedsięwzięcia i już dziś zapraszamy na kolejną edycję, 9-10 czerwca 2018 r., która planowana jest na jeszcze większą skalę pod kątem powierzchni wystawy i liczby stoisk i wystawców.
W wystawie ZooWeekend wzięło udział ok. 8 000 uczestników. Cieszą nas pozytywne opinie, które zbieraliśmy w trakcie wystawy, jak i poprzez media społecznościowe. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi opiniami uczestników pierwszej edycji ZooWeekend:
Fajnie spędzona sobota. Super atmosfera. Bardzo mili wystawcy z ogromem wiedzy, chętnie odpowiadali na pytania. Oby z roku na rok było ich coraz więcej :) Zniżka na wstęp do Zoo = strzał w dziesiątkę. – Agnieszka Sarnecka, Facebook
ZooWeekend okazał się dla naszej czwórki doskonałym pomysłem na spędzenie niedzieli. Odciągnięcie, zwłaszcza starszego syna, od gier komputerowych to nie lada wyzwanie dla nas, jako rodziców, ale tym razem się udało. Szymon nie chciał odejść od stoiska z wężami, by za chwilę zaciągnąć nas wszystkich na pokaz orłów, a później do namiotu z motylami… długo by wymieniać. To był naprawdę dobrze wykorzystany dzień. – Pani Jolanta, zwiedzająca ZooWeekend z rodziną
Podczas wystawy ZooWeekend uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia 70 stoisk Wystawców, w ramach których swoją wiedzą dzieliło się z uczestnikami 342 reprezentantów hodowców, firm czy stowarzyszeń, oto wybrane opinie :
Okazuje się że pierwsza edycja imprezy pod nazwą ZooWeekend w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym należała do całkiem udanych. Trzeba tutaj podkreślić i zaznaczyć że zorganizowanie tej imprezy w tak prestiżowym miejscu było nie lada wyzwaniem dla organizatorów. Porównując z odbywającą się dwa tygodnie wcześniej podobna imprezą w Krakowie to tutaj widzieliśmy wyższy poziom, więcej atrakcji oraz większe zainteresowanie samych zwiedzających. Myślę że następna edycja zapowiedziana na 9-10.06.2018 rok będzie jeszcze bogatsza i atrakcyjniejsza. – skomentował wystawę ZooWeekend Andrzej Kociołkowski, recenzent wystaw zoologicznych w Polsce i Europie, właściciel portalu akwa-mania.mud.pl
Niezmiernie cieszy nas pomyślna współpraca Śląskiego Ogrodu Zoologicznego z Grupą ZooWeekend i jej udany debiut. Projekt spotkał się z przychylnością naszych Klientów i Partnerów i szerokim odzewem mediów oraz społeczności skupionych wokół tematów zoologicznych. Dzięki połączeniu sił Śląskiego Ogrodu Zoologicznego z Grupą ZooWeekend, uczestnicy poznali liczne gatunki zwierząt, od udomowionych po egzotyczne, przebywające w ZOO. Gratulujemy Organizatorowi i Wystawcom i mamy nadzieję kontynuować współpracę w przyszłym roku. Życzymy dalszych sukcesów! - tak współpracę z Grupą ZooWeekend podsumowuje Jolanta Kopiec, Dyrektor Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.
Opinię tę podziela firma Tropical, generalny patron wystawy :
Składamy serdeczne podziękowania dla Organizatora - Pana Stanisława Kaczorowskiego za zaproszenie firmy Tropical do współpracy podczas pierwszej edycji wystawy ZooWeekend, która miała miejsce 27-28 maja 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wysoko cenimy sobie profesjonalizm oraz szczytną ideę, jaką była organizacja wydarzenia promującego branżę zoologiczną wśród mieszkańców województwa śląskiego i współpraca ze Śląskim Ogrodem Zoologicznym. Wydarzenie, jak wynika z naszych obserwacji, spotkało się z pozytywnym odzewem zwiedzających oraz wystawców, co jest bardzo dobrym zwiastunem do przyszłych działań. Życzymy Grupie ZooWeekend dalszych sukcesów i wyrażamy gotowość do podjęcia współpracy przy kolejnych projektach – komentuje wystawę Zbigniew Joniec z firmy Tropical.
Słowa uznania otrzymaliśmy również od patrona medialnego :
Pierwsza edycja ZooWeekendu pokazała znaczny potencjał tej imprezy. Zarówno duża ilość wystawców jak i dobra (szczególnie zważywszy na fakt, że było to premierowe wydarzenie) frekwencja wśród zwiedzających świadczą o ogromnym zainteresowaniu zoologią. Oryginalna oferta, ciekawie zaaranżowane stoiska i wielu pasjonatów – wszystko to sprawiło, że ZooWeekend od razu bardzo mocno zaakcentował swoją obecność w kalendarzu polskich imprez zoologicznych. Wydarzenia takie jak to są bardzo potrzebne dla promocji zoologii i zarażania nią nowych pokoleń Polaków. To również doskonała okazja dla firm zoologicznych, które mają możliwość zaprezentowania swoich wyrobów i bezpośredniego spotkania z klientem ostatecznym. To także szansa na promowanie obcowania ze zwierzętami domowymi jako mądrego, pouczającego hobby o wiele bardziej pożytecznego niż bezcelowe spędzanie czasu przed telewizorem czy komputerem. Jestem przekonany, że następne edycje tej imprezy okażą się jeszcze większym sukcesem i przyciągną kolejne rzesze wystawców i miłośników zoologii. -podsumowuję Paweł Zarzyński Redaktor Prowadzący czasopisma ZooBranża
Dzięki szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej i PR wystawy w lokalnych stacjach radiowych, prasie i portalach internetowych, a także mediach społecznościowych , wzmianki o wystawie nie cichną. Wystawę ZooWeekend promowano zarówno w sieci, jak i poprzez kampanie spotowe na antenie dwóch stacji radiowych i reklamy w największej gazecie regionalnej w Polsce.
Przekazy kierowane były do mieszkańców metropolii śląsko-zagłębiowskiej (liczba mieszkańców: 4 564 394), regionu o dużym potencjale biznesowym, uznawanego za jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce (dane Głównego Urzędu Statystycznego).
W temacie wystawy pojawiło się kilkadziesiąt zapowiedzi, a także angażujących społeczności konkursów, w których do wygrania były bilety na wystawę ZooWeekend (m.in. Dziennik Zachodni, Gazeta Wyborcza, Radio Eska, Radio Piekary, SilesiaDzieci, TubaZagłębia, PortalKatowice, MojeKatowice, Telewizja Mysłowicka). Media branżowe, które podjęły temat ZooWeekendu na swoich łamach to m.in. ZooBranża, Fauna i Flora, Magazyn Tanganika, Rynek Zoologiczny.
Liczba publikacji zapowiadających wydarzenie: 54
Liczba relacji z wydarzenia: 23
Relację z ZooWeekendu przygotowały m.in.

TVP Katowice (VIDEO od 11:43 min https://katowice.tvp.pl/30981498/27052017-godz-2130),
Telpol (VIDEO https://www.facebook.com/telpoltv/video ... 149542344/

Fakt (http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/sl ... ch/v0k6ls4),
Radio Eska (VIDEO http://slask.eska.pl/newsy/zwierzaki-pr ... deo/453059),
Silesion (https://silesion.pl/zooweekend-w-katowicach-27-05-2017),
https://www.facebook.com/telpoltv/video ... 156365510/),
Portal Katowice (VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=2XnKpGDu1Ko).
Pozytywny wydźwięk dotyczy również efektu w mediach społecznościowych:
- blisko 100 wzmianek publikowanych przez media, wystawców i uczestników,
- dotarcia do setek tysięcy osób zainteresowanych zoologią czy posiadających własnego pupila - płatnie i organicznie,
- zbudowania społeczności zainteresowanej branżą zoologiczną.
Pod linkiem http://bit.ly/2r2faqI przesyłamy Państwu fotorelację z wydarzenia, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy.
Już dziś zapraszamy do zanotowania kolejnej edycji ZooWeekend - 9-10 czerwca 2018 r. w kalendarzu Państwa imprez.
Zapraszamy do współpracy i do zobaczenia!


Pozdrawiam/Best regards

Stanisław Kaczorowski
Koordynator Projektu
Grupa ZooWeekend
tel. +48 501 106 456
s.kaczorowski@zooweekend.pl
www.zooweekend.pl


Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
  • 0

Często zagląda
 
Posty: 77
Rejestracja: 09 paź 2013, 19:24
Reputacja: 36


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Reputation System ©'