światło do LT

Rozmowy na temat technik oświetlenia akwarium.

Re: światło do LT

autor: dwojak23 » 19 sty 2015, 21:53

Tomek daj namiary na dobry sklep elektryczny z nie wygórowanymi cenami? Sklep światło na hetmańskiej przesadza momentami z cenami...
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 996
Rejestracja: 02 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 272
GG: 0

Re: światło do LT

autor: adams2121 » 19 sty 2015, 22:11

a co dokładnie chcesz kupić???

- ja często kupuje w maxi na handlowej 7 koło sabo ale startówki (są jedne z lepszych na Białystok ) poszukaj ich w necie też dużo sprzedają, zagranica też przyjeżdża na zakupy
- jak chcesz coś dobrego niestety - cena składaka czasami wychodzi drożej jak gotowiec - lecz wiesz co masz
- ja od dawna nie dostarczam nikomu lamp - od kilku lat strach - co wezmę do ręki - masakra, jedyne lampy jakie można polecic to spotline ale ceny zwaląją z nóg - u nas rzadkość (choć też trafiły sie takie że na 8 lamp ŚCIĄGANYCH POZA POLSKIM KANAŁEM DYSTRYBUCJI wszystkie miały wadę fabryczną i rabat 85% wartości towaru!!!!!! (2 średnie krajowe)
- nie jestem w stanie czegoś polecić bo bym kłamał ;)
- lampy robię sam - wiem co mam - tanio jeszcze nie wyszło ;(

zawsze można powalczyć też o rabat ;)
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: światło do LT

autor: dwojak23 » 19 sty 2015, 22:25

Musze kupic 2x stateczniki, 2x odbłyśniki, oprawki bryzgoszczelne i przewody zasilające
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 996
Rejestracja: 02 paź 2013, 18:30
Lokalizacja: białystok
Reputacja: 272
GG: 0

Re: światło do LT

autor: Seban » 19 sty 2015, 22:28

http://softled.pl/
Tu jest ten sklep, o którym wspominałem.
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: światło do LT

autor: adams2121 » 19 sty 2015, 23:18

ciężko będzie coś ugrać zpłonniki 30-40 zl /szt odbłyśników nie widziałem (dyi z blachy ) - raczej nie tanio końcówki po 7zł/szt przewód ze 2m - 3 zł taniej raczej nie znajdziesz

ja też kupowałem w świetle - :D - było po drodze w maxi nie wiem jak z odbłyśnikami, po zapłonniki raczej hurtoownie elektryczne - cena może być kosmos - raczej zamówienie ale inna jakość

może ugrasz 10 zł? max - marża sklepu

kiedyś montowałem tylko takie - lecz wyposażone w potencjometr - normalne przy elementach elektroniki profesjonalnej i regulacja rzeczywistych wartości mierzonych tu i teraz
http://softled.pl/pl/p/Zasilacz-LED-75W-12V/107- z wyglądu podobny - cena diametralnie inna

co do ledów - mało kiedy nakłady poniesione na zmiane rzeczywiście się zwracają w okresie zanim zacznie coś padać - to z mego życia
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
cron
Reputation System ©'