Jak to rozwinąć?

Jezioro Malawi? To tutaj!

Jak to rozwinąć?

autor: Domonik88 » 21 wrz 2017, 17:44

Witam mam baniak malawi 200l. Jednak poza pyszczakami do akwarium wpadły glonojad i gurami całujący , jakoś to tam się nie kłóci, ale myślę nad zmianą wystroju i obsady, liczę na konstruktywne opinie i propozycje, wrzucę fote baniaka , jak zorientuję się jak.
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2017, 17:25
Lokalizacja: Zabrze
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Jak to rozwinąć?

autor: adams2121 » 21 wrz 2017, 18:45

Witaj
A w która stronę ( kontynent) zamierzasz iść.
Czy akwarium ogólne?
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Jak to rozwinąć?

autor: Awokado » 22 wrz 2017, 07:51

Wybacz moją odpowiedź i nie odbierz tego jako złośliwość, ale byłoby miło czytać post który zawiera: polskie litery :) znaki interpunkcyjne :) I nieco lepiej wyjaśnia istotę problemu :) to tak na przyszłość.

1. Witaj na forum!
2. Jakie gatunki pyszczaków trzymasz w tym zbiorniku? 200l to niewiele jak dla tych ryb, ale zawsze da się coś dopasować, w czym chętnie pomogę.
3. Tak jak pisał kolega Adams, daj znać czy chcesz pozostać przy pyszczakach czy iść w inną stronę, napisz w którą :)
4. Tak jak wspominałeś, koniecznie wrzuć nam fotki baniaka + opis jaką dysponujesz filtracją, oświetleniem, ogrzewaniem.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Jak to rozwinąć?

autor: miewan » 22 wrz 2017, 08:48

Awokado pisze:Wybacz moją odpowiedź i nie odbierz tego jako złośliwość, ale byłoby miło czytać post który zawiera: polskie litery znaki interpunkcyjne

Podobnie jak Michała, zwłaszcza z uwagi na ilość "literówek", nieco "zraził" mnie Twój post, a że mam możliwość edycji nieco go spolszczyłem.

A teraz do brzegu, musisz zdeklarować co chcesz tam mieć, a właściwie, czy podtrzymujesz temat "malawi" - więc sprawa jest prosta -> wydajesz glonojada (SA) i gurami całujące (dorastająca do 30 cm, konsumpcyjna azjatycka ryba), ale nadal nie wiemy jakie masz pyszczaki, ile i w jakim układzie płci.
Choć zakładając, że to standardowe wymiary i dno, dla tego litrażu (100x40), to dla malawki może być nieco mało, budowanie Azji na bazie "całuska" - też nie bardzo ten litraż, jako clue zostaje glonek, ale wtedy jakoś szkoda tych 50 cm słupa wody.

Fotki najlepiej zamieszczać jako załączniki, sposoby "wklejania" masz przypięte na wstępie każdego działu.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
cron
Reputation System ©'