PILNE! OBGRYZIONE BOJOWNIKI!

Wszystko o chorobach ryb i roślin

PILNE! OBGRYZIONE BOJOWNIKI!

autor: Myfavyellow » 02 wrz 2018, 08:14

Dwa tygodnie temu dokupiłam swojemu bojownikowi trzy samiczki, trzy krewetki i raka (w sumie to bardziej raczek malutki jest). Żyli razem w 30L akwarium. Na samym początku zauważyłam że rybki zamiast interesować się sobą to interesują się rakiem. Po trzech dniach zastałam leżacego na dnie samca z poszarpanym ogonem, stwierdziłam że ogon nie jest na tyle uszkodzony żebym musiała się o to martwić jednak na drugi dzień ogon zaczął znowu obumierać. Rybka niedawno chorowała na martwicę płetw z której skutecznie go wyleczyłam, widocznie jeszcze nie doszedł w pełni do siebie i choroba znowu zaatakowała. Wsadziłam go spowrotem do lecznicy. Dwa dni po tym incydencie jedna z samic została znaleziona ledwo żywa unosząca się na tafli wody z podgryzionym ogonem. Wczoraj znowu znalazłam kolejną z obgryzioną całą płetwą brzuszną. W akwarium została jedna samica rak i trzy krewetki, kto jest sprawcą?
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
GG: 0

Re: PILNE! OBGRYZIONE BOJOWNIKI!

autor: adams2121 » 02 wrz 2018, 12:06

Rak
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
Reputation System ©'