Panaqua - Arson222

Polecasz jakiś sklep? Napisz o tym tutaj.

Panaqua - Arson222

autor: Leszek.G » 09 cze 2021, 09:34

Sklep stacjonarny, na allegro sprzedawca pod nickiem Arson222.
Szczerze nie polecam sklepu ze względu na chamską, prostacką obsługę i lekceważące podejście do klienta.
Dzwoniłem do sklepu w celu zamówienia akwarium i sprzętu do środowiskowego domu samopomocy. Powiedziałem co i jak, wytłumaczyłem jak małemu dziecku, pan poprosił o potwierdzenie zamówienia ze strony domu samopomocy, więc je dostał, następnego dnia otrzymałem meila że towar zostaje wysłany z fakt do opłacenia, i..... dupa
Pisałem meila z zapytaniem co się dzieje, nie dostałem żadnej informacji, więc po tygodniu zadzwoniłem ponownie do sklepu z informacją że nie dotarł żaden towar na co pan tylko westchnął i stwierdził że nic nie zostało wysłane.
Więc stwierdziłem że skoro im się nie chce to zrezygnuję bo miałem warunek ustawienia zbiornika w domu samopomocy w konkretnym terminie i usłyszałem tylko "no i dobrze"... i na tym skończyła się rozmowa.

Z takim wręcz bezczelnym podejściem do klienta jeszcze się nie spotkałem nigdy, i z pewnością nigdy nic już nie zamówię w sklepie panaqua - bo klient chyba im tylko przeszkadza...
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 174
Rejestracja: 04 sie 2018, 08:03
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Reputacja: 66
GG: 0

Re: Panaqua - Arson222

autor: thaz » 09 cze 2021, 09:43

Leszek.G pisze:i usłyszałem tylko "no i dobrze"...


Janusze biznesu :aaaaa :facepalm2
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Reputation System ©'