Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

Polecasz jakiś sklep? Napisz o tym tutaj.

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: Glonisława » 28 kwie 2017, 15:01

Ja nie reklamuję nic na dziko ani półdziko, ani w ogóle nic nie reklamuję- szkoda mi, że niektóre polskie sklepy zachowują się gorzej niż zagraniczne . I jak tu popierać swoje. To po prostu najgorszy sklep akwarystyczny z jakim miałam do czynienia. Nie przyszło mi do głowy,że ktoś mnie posądzi o jakieś trollowanie i reklamowanie.To absurd. Opisałam po prostu co robią w tym sklepie. W świetle tego co napisałeś, trochę zrozumiałam tę dziką agresję osób, nikt nie chce żeby na specjalistyczne fora pchały się sklepy z reklamami.
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2017, 07:26
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: adams2121 » 28 kwie 2017, 15:04

Dokładnie - ostatnie zdanie .
Jak chcesz pogadać - z osobą ze sklepu na FAWA Bodajże Jest pracownik tego sklepu .
Najlepiej bezpośrednio z nim wyjaśnić .

Ten sklep to robił - na dziko reklamę
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: Glonisława » 28 kwie 2017, 15:13

Ale z kim mam dyskutować? Z kimś z Clariasa? Nie ma o czym. Oni mają gdzieś łamanie prawa, prawa konsumenckie i Federację Konsumentów także głęboko. Cały ranek na nich straciłam i mnóstwo maili.
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2017, 07:26
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: Glonisława » 28 kwie 2017, 15:23

Ale i tak adams2121 dziękuję, że byłeś życzliwy i chciałeś pomóc- bardzo to doceniam, tym jeszcze bardziej na tle innych forumowiczów, którzy napisali w tym wątku.
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2017, 07:26
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: adams2121 » 28 kwie 2017, 15:55

Wyślij przedsądowe wezwanie do zapłaty / zwrotu poniesionych kosztów/ pieniędzy i udaj się do federacji i praw konsumenta .

Listem poleconym - że zwrotka -dowód na dostarczenie .
Mail nim nie jest .

O swoje trzeba walczyć .
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: Glonisława » 28 kwie 2017, 16:05

Nie będę się szarpać dla 16 zł, życie jest za krótkie. Natomiast uważam, że moim obowiązkiem jest ostrzec innych akwarystów przed tym sklepem. Oni chyba na to liczą w tym sklepie, że dla tak małej kwoty nikt nie będzie sobie zawracał gitary. Ale Twoje porady - bardzo cenne na przyszłość. Wydaje mi się, że wystarczy jak poopisuję ich zachowanie trochę na forach- może się zastanowią i zmienią swoje postępowanie na uczciwe wobec klientów. Ja swoje konto w tym sklepie zlikwidowałam, nikomu ze znajomych też go nie polecę.
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2017, 07:26
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: ManiaPI » 28 kwie 2017, 19:22

Glonisława pisze:Ale i tak adams2121 dziękuję, że byłeś życzliwy i chciałeś pomóc- bardzo to doceniam, tym jeszcze bardziej na tle innych forumowiczów, którzy napisali w tym wątku.

spokojnie, jeśli rejestrujesz się 28 kwietnia i pierwszym postem jest jazda po jakimś sklepie i "promowanie" innego, to jakiej odpowiedzi oczekujesz?
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 941
Rejestracja: 17 paź 2013, 12:51
Lokalizacja: Tykocin
Reputacja: 363
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: ManiaPI » 28 kwie 2017, 19:23

A adams2121 ma anielską cierpliwość x)
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 941
Rejestracja: 17 paź 2013, 12:51
Lokalizacja: Tykocin
Reputacja: 363
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: Galen » 28 kwie 2017, 20:50

Może i ja się udzielę.Nie chce obrażać żadnego sklepu,zapewne clarias jest dość sporą firmą więc pracuje tam wiele różnych ludzi i pomyłki się zdarzają.Ja zamawiałem przez allegro od nich bacto active dużą tubke za pare groszy +jakieś ,,duperele".Paczka doszła,co do długości oczekiwania nie mam żadnych zastrzeżeń,natomiast bacto activa nie było w paczce a zapłaciłem.Zadzwoniłem zapytać czy nie wkradła się jakaś pomyłka,sprzedawca/konsultant tylko przytakiwał,czułem jak by mu to leżało ,w sumie drobne pieniądze ale takie traktowanie przyjemne nie jest.Darowałem sobie już tą reklamacje.
Podsumowując zdarzają się im pomyłki jak każdemu...Obsługa średnio miła ale co do towarów zastrzeżeń nie mam,natomiast w zooplusie jest strasznie drogo...Wystarczy porównać ceny,a to przecież sklep internetowy.

Nic tak czy owak do żadnego sklepu nie mam ,ale w zooplusie nic nie kupie ze względu na ceny ,a przy clarias trzeba uważać czy aby wszysto dojdzie :]
Btw.Jest to mój setny post ,dziękuję za pomoc i możliwość wymiany opinii :taniec2
  • 0

Awatar użytkownika
Często zagląda
 
Posty: 110
Rejestracja: 27 lut 2017, 22:43
Lokalizacja: Kielce
Reputacja: 20
GG: 0

Re: Clarias Warszawa - ten sklep odradzam

autor: thaz » 29 kwie 2017, 14:21

Nie fajne działanie sklepu. Ale to się na pewno odbije, jeśli się nie poprawią.
Jest takie powiedzenie w reklamie:
"Zadowolony klient powie o firmie trzem znajomym, niezadowolony dziesięciu".

i'm@tapatalk
  • 1

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

PoprzedniaNastępna

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
Reputation System ©'