Gdzie kupić zdrowe rybki?

Tutaj możesz poruszać dowolne tematy związane z akwarystyką

Gdzie kupić zdrowe rybki?

autor: Natalia.t » 26 lis 2018, 10:57

Do tej pory wszystkie moje pielęgniczki kupione w sklepie okazały się chore i słabe, wszystkie padły 2godziny-tydzień po kupnie. Aktualna rekordzistka siedzi w osobnym pojemniku i moczy się w metronidazolu, dostaje witaminki, czasami zje jednego robaczka, ale raczej nic z niej dobrego nie będzie... A chłopak kakadu potrzebuje panny.
Stąd pytanie - gdzie w tym mieście kupić zdrowe ryby? Do dwóch sklepów w Białymstoku już nie pójdę na pewno. W jednym sklepie nieźle to wygląda, co kilka dni tam zachodzę i te ryby cały czas żyją i wyglądają zdrowo, ale ceny trochę odstraszają.
A może ktoś chce się pozbyć samicy pielęgniczki kakadu?
Proszę o rady,
  • 0

Często zagląda
 
Posty: 89
Rejestracja: 07 lis 2018, 20:05
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 11
GG: 0

Re: Gdzie kupić zdrowe rybki?

autor: Awokado » 26 lis 2018, 12:59

Natalia, jak nie chcesz pisać na ogólnym to napisz mi PW które sklepy zrobiły na Tobie tak złe wrażenie, a który to ten gdzie ryby dobrze się trzymają. Swoją drogą szukasz 1 samiczki kakadu i cena odstrasza? Jeżeli się nie mylę może to być kwota rzędu 10-15zł :) Podpowiem Ci tylko, że 90% sklepów w naszym mieście kupuje ryby u tego samego dostawcy, tak więc materiał genetyczny zbliżony.
  • 1

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Gdzie kupić zdrowe rybki?

autor: Krzych67 » 26 lis 2018, 17:44

3 lata temu kupiłem kilkadziesiąt razbor i tęczanek w Saxonie. Wszystkie do tej pory zdrowe.
  • 0

+ A On nachyliwszy się pisał palcem po ziemi +
Rezydent
 
Posty: 340
Rejestracja: 24 lut 2018, 08:01
Reputacja: 54
GG: 0

Re: Gdzie kupić zdrowe rybki?

autor: hirek » 26 lis 2018, 19:20

Potwierdzam Saxona. Otoski, neony innesa i zielone, kosiarki wszystko zdrowe i zadnych strat. Obsługa profesjonalna :)
  • 0

Bywalec
 
Posty: 154
Rejestracja: 17 lip 2016, 13:10
Lokalizacja: Bialystok
Reputacja: 29
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
Reputation System ©'