" ile miałeś w swym domu akwariów "

Tutaj możesz poruszać dowolne tematy związane z akwarystyką

" ile miałeś w swym domu akwariów "

autor: Robert » 12 lis 2015, 16:14

"ile miałeś w swym domu akwariów i radykalnie zmieniałeś w nich obsadę"
Spodobały mi się słowa Kodiego i Miewana śmiało mogę dołączyć do thaza i radko jeśli chodzi o to co robię ze swoimi akwariami i w nich trzymam , przez ostatnich kilka lat miałem już bardzo dużo różnych ryb i aranżacji ( często łamiąc wiele " ustalonych zasad " - wielkość zbiornika , obsada itp. z pozytywnym skutkiem dla ryb bo wszystko przeżywa )
Wynikało to ( próbuję z tym walczyć bo myślę że to jest jakaś choroba ) ale wynika ona z tego że nie mam możliwości postawienia 10 zbiorników jednorazowo i spełnianiania swoich wizji , a dodatkowo sprawia mi to frajdę bo : cytując thaza :

Chęć poznawania jest silniejsza ode mnie :)

Ostatni rok to 2 zbiorniki po 200 L + 2 kostki z różnymi aranżami ( roślinny mojej córki + reszta moje fanaberje )
Teraz pozostało moje 200 L gdzie przez ostatnich 9 miesięcy były trzy aranżacje ( może docelowa wytrzyma dłużej niż 3 miesiące ) + 72 litry od thaza gdzie od wakacji zmieniała się wielokrotnie i jeszcze nie osiągneła czegoś co bym określił żę jest ok .

Ale nie miałem jeszcze wszystkiego , więc docelowo mam kila pomysłów na kolejne rzeczy ( ale to już w nowych zbiornikach )
Pozdrawiam tych którzy lubią " bawić " się akwarystyką
  • 5

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 409
Rejestracja: 29 wrz 2013, 14:42
Lokalizacja: Białystok Dziesięciny
Reputacja: 179
GG: 0

Re: " ile miałeś w swym domu akwariów "

autor: thaz » 12 lis 2015, 19:11

Brawo my :)

im@tapatalk
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5701
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: " ile miałeś w swym domu akwariów "

autor: KODI » 12 lis 2015, 20:34

Brawo ja + :whistle
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 327
Rejestracja: 10 paź 2013, 20:11
Lokalizacja: Częstochowa
Reputacja: 49
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
Reputation System ©'