Gupiki

Chcesz porozmawiać na temat rybek akwariowych? To jest dział dla Ciebie!

Re: Gupiki

autor: PawelAG » 27 maja 2021, 16:37

Wlasnie czytalem gdzie na jakims forum , ze najlepiej deszczownia i delikatny ruch wody wystarczy do napowietrzania.. wydalo mi sie to głupie dlatego tutaj poruszylem to, musze dokupic pokrywe chyba ze ktos ma tutaj na sprzedaz do 25l proste ?
Dokupie tez za tydzien inny filt mocniejszy, lepiej zeby byl wewnetrzny czy jakis inny ? Tylko zeby nie kosztowal 200zl :p
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 30
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:48
Lokalizacja: Gdynia
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Gupiki

autor: adams2121 » 27 maja 2021, 21:09

PawelAG pisze:Wlasnie czytalem gdzie na jakims forum , ze najlepiej deszczownia i delikatny ruch wody wystarczy do napowietrzania.. wydalo mi sie to głupie dlatego tutaj poruszylem to, musze dokupic pokrywe chyba ze ktos ma tutaj na sprzedaz do 25l proste ?
Dokupie tez za tydzien inny filt mocniejszy, lepiej zeby byl wewnetrzny czy jakis inny ? Tylko zeby nie kosztowal 200zl :p


Przy niedużej obsadzie zda to egzamin.
Lepsze jednak jest napowietrzanie. U siebie testowałem. Wygląd ryb i ich zachowanie, oddech. Badań nie prowadzę.

Filtr cyrkulator 500 kosztuje - https://www.invital.pl/aquael-circulato ... q2EALw_wcB

Najtaniej jak znalazłem + gąbka do niego potrzebna
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
cron
Reputation System ©'