Bojownik pływa bokiem

Chcesz porozmawiać na temat rybek akwariowych? To jest dział dla Ciebie!

Bojownik pływa bokiem

autor: Mandzioliniarz » 22 sie 2022, 00:14

Cześć, chciałbym prosić o radę. wczoraj kupiłem bojownika- samca, oraz 3 razbory klinowe, zaznaczę od razu, że jestem początkowym akwarysta i to moje pierwsze rybki (dobór ryb polecił Pan w sklepie). w piątek wlałem wodę do akwarium i po około godzinie wpuściłem do niego rybki. w akwarium deszczownica pełniła funkcje napowietrzacza. Wczoraj rano zobaczyłem, że bojownik jest jakby osowiały, pływa bokiem, do tego robi to niezbyt chętnie, pływa tylko przy tafli do tego nie chce jeść. poczytalem w internecie, pojechałem szybko kupić grzałkę żeby go wygrzać. jednak to nie poskutkowało, rybka dalej zachowuje się w ten sam sposób. w akcie ostatniej szansy przeniosłem go w odosobnienie do słoiczka z wodą z akwarium. proszę mi doradzić co mógłbym zrobić, żeby mu pomóc, szkoda mi go strasznie, mógłby jeszcze sobie pożyć, niestety ja sam nie wiem jak mu pomóc
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2022, 00:09
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Bojownik pływa bokiem

autor: thaz » 22 sie 2022, 08:50

O, tutaj masz odpowiedź co się stało i dlaczego (prawdopodobnie) Twoje ryby padną.

Mandzioliniarz pisze:w piątek wlałem wodę do akwarium i po około godzinie wpuściłem do niego rybki.
  • 1

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
cron
Reputation System ©'