360 roślinne

Masz akwarium roślinne? Pokaż je innym i poznaj ich opinię!

Re: 360 roślinne

autor: Piterek » 08 mar 2015, 21:24

Jak dla mie nic dodać nic ujać, poezja poprostu, tez mam chrapke na akwarium roślinne, niestety nie bardzo mam w tej chwili warunków, a odkąd zajałem się akwarystyka, coraz wiecej zaczałem czytać na temat roślin wodnych, biorac pod uwage ze uwielbiam sadzić rozne roślinki, a teraz dla mnie sezon się zaczyna
  • 0

Awatar użytkownika
Nowy na forum
 
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2015, 22:02
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1
GG: 0

Re: 360 roślinne

autor: JEFFIK » 08 mar 2015, 21:58

Nie znam się na dwutlenkach węgla, potasach, magnezach, nawozach gdyż przy baniakach roślinnych zatrzymałem się na etapie wizualizacji:D
Moim zdaniem jedne z najpiękniejszych, przemyślanych, zadbanych akwarii roślinnych jakie widziałem. Zasady stopniowego sadzenia roślin co daje głębię. Przepiękny trawnik i mało doceniane rośliny o czerwonym kolorze, oraz ich różnorodność dają Twojej wizualizacji miejsce na podium :brawo
  • 0

Często zagląda
 
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2013, 19:18
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 19
GG: 0

Re: 360 roślinne

autor: bystrzyk77 » 09 mar 2015, 17:39

Dziękuję za opinie.
To motywuje do dalszej pracy :)

Tomku. Akurat to ostatnie zdjęcie było robione domowym aparatem, a nie moją komórką i nie mam w nim możliwości podrasowywania barw( stary model lumixa) :D
Intensywne kolory wynikają z tego, że zdjęcie było robione wieczorem i w pokoju było ciemno ;)
Ale rzeczywiście w komie mam kilka podpicowanych.
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 23
Rejestracja: 30 maja 2014, 21:08
Reputacja: 0
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
Reputation System ©'