Wyniki II konkursu.

Wyniki II konkursu.

autor: miewan » 11 mar 2014, 12:28

Oficjalna lista wyników II Konkursu.
1. Krzysiek 8 pkt ( 4 razy 1, 1x2, 2x3, 1x5)
2. Dawid 8 pkt ( 2 x 1, 4x2, 1x3, 1x5)
3. Rudy 6 pkt ( 2x2, 2x3, 2x4)
4. Andrusza 5 pkt
5. Woytek 2 pkt (1x1,1x4)
6. radko 2 pkt ( 1x3,1x4 )

7. mexko 2 pkt ( 2x6)
8. Wojtek24 1 pkt (1x1)
9.akwarysta98 1 pkt (1x3)
osoby podkreślone zdobyły większe lub mniejsze nagrody w zależności od zajętej pozycji.
Pokarmy są do odebrania w sklepie Zoologia na ul. Upalnej dzięki uprzejmości Maćka (maciek666),
nagroda rudego102 z III m-ca już jest zapakowana do koperty i zaraz ją wyślę na poczcie ( zadziadowałem :dziadek: i będzie to przesyłka zwykła, ale do końca tygodnia powinieneś dostać)
Szkoda, ze Tadeusz i Wojtek24 nie wytrwali do końca zabawy, poprawna odpowiedź w ostatnim pytaniu gwarantowała im nagrodę pocieszenia.
Akwarysto98 niestety załapałeś się tylko na ostatnie pytanie, dzień wcześniej i miałeś jeszcze szansę powalczyć.

Na koniec serdecznie dziękuję przedstawicielom firmy Hagen za możliwość "rozdania" przez nas absolutnej nowości wśród pokarmów - linię pokarmową Fluvala. :mega: :brawo1: liczę, że nagrodzeni podzielą się z nami "wrażeniami" ze skarmiania tymi pokarmami, będziecie mieli okazję je testować jako jedni z pierwszych w Naszym kraju

Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu


Mam nadzieję, że podoba Wam się nasza "forma konkursowa" oczekujcie na kolejną edycję i liczę na większą frekwencję w kolejnych zabawach, wstępnie mogę zdradzić iż mocno prawdopodobnym fundatorem następnej puli nagród będzie Tetra, ale kto będzie nim na 100% będzie pewne jak ogłosimy konkurs III - już teraz jedynie sygnalizuję iż zmienią się nieznacznie, acz zasadniczo regulacje w zakresie odpowiedzi.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Reputation System ©'