Dwie najsłynniejsze szklanki Afryki

Dwie najsłynniejsze szklanki Afryki

autor: Seban » 27 lip 2018, 11:35

Co prawda nie jest to strona internetowa, a wręcz przeciwnie, coś bardzo realnego. A zapach świeżo kupionej, potrafi zwalić z nóg.
https://akwa-mania.mud.pl/pielegnice-je ... ka-malawi/
Mam nadzieję, że i treść jest rewelacyjna.
  • 0

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2215
Rejestracja: 03 lis 2013, 20:00
Lokalizacja: Mrągowo
Reputacja: 494
GG: 4479432

Re: Dwie najsłynniejsze szklanki Afryki

autor: thaz » 02 sie 2018, 07:15

Seban pisze:Co prawda nie jest to strona internetowa, a wręcz przeciwnie, coś bardzo realnego. A zapach świeżo kupionej, potrafi zwalić z nóg.
https://akwa-mania.mud.pl/pielegnice-je ... ka-malawi/
Mam nadzieję, że i treść jest rewelacyjna.


Wygląda nieźle, to coś świeżego jak rozumiem?
  • 0

Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
 
Posty: 5700
Rejestracja: 27 wrz 2013, 09:13
Lokalizacja: Sobolewo/Białystok
Reputacja: 809
GG: 4361230

Re: Dwie najsłynniejsze szklanki Afryki

autor: Awokado » 02 sie 2018, 07:49

Informacje o książce pojawiły się niedawno na forum KMT, chyba jest już dostępna w sprzedaży.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 2021
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:00
Lokalizacja: Białystok, Wygoda
Reputacja: 586
GG: 0

Re: Dwie najsłynniejsze szklanki Afryki

autor: miewan » 03 sie 2018, 10:12

Miałem przyjemność osobiście poznać Leszka (Rufusa) , człowiek mega zakręcony na tangę co daje pewność, że ta część książki nie będzie li tylko powielaniem informacji bez ówczesnego poparcia w praktyce, zapewne część malawijska będzie miała te same cechy, więc sądzę że będzie to warta uwagi pozycja do akwarystycznej biblioteczki.
Jeszcze parę miesięcy temu "wierciłoby mnie" żeby nabyć to wydawnictwo, teraz parcie jakby osłabło ( zaprzestanie zabawy z tangą) a i swoją biblioteczkę po raz kolejny wyczyściłem praktycznie do 0.
Jest tylko nadzieja, że jednak tanga - i malawimaniaków jest na tyle dużo, że nakład rozejdzie się na pniu i szybko będzie musiało pojawić się wydanie II i kolejne, czego autorom życzę.
Bo książki pisane przez ludzi " z serca" i to oparte na praktyce zderzonej z naszą rzeczywistością (też ekonomiczną przy dodatkowo nikłej ilości polskich "pomocnych" publikacji ale też dostępności gatunków ) winny stanowić "źródło" cenne też dla osób "oddalonych" od tych biotopów.
Namawiam więc do zakupu.
  • 2

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Reputation System ©'