Pokarm dla krewetek??

Pokarm dla krewetek??

autor: suzuno » 29 paź 2016, 19:42

Dostałam taką karmę zakupioną na allegro jako "zestaw karm dla krewetek" ale z tego, co patrzę one się nie różnią niczym oprócz wielkości granulek. Czy ktoś słyszał o takiej karmie? Jedyne informacje jakie znalazłam to takie, że są do karmienia karpi koi. :lbemosciane
Proszę się Zalogować lub Zarejestrować, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek dołączony do postu
  • 0

Pozdrawiamy Hubert i Monika :)
Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 184
Rejestracja: 13 sie 2016, 13:55
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 64
GG: 13906071

Re: Pokarm dla krewetek??

autor: Inc0 » 29 paź 2016, 20:56

jak kupowac to dobrej klasy ( mosura, bws, glasgarten ) jak robic DIY to z skłądników które znasz suszone i zmielone na pył: spirulina, chlorella, krewetki/gamratus, dynia ,pokrzywa ,jarmuż itd itp
  • 0

Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 263
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Lokalizacja: Rzeszów
Reputacja: 292
GG: 0

Re: Pokarm dla krewetek??

autor: suzuno » 29 paź 2016, 21:22

Obecnie mają karmy z firmy Benibachi ale byłam ciekawa, co napiszecie o tej karmie. Karmę w poniedziałek odsyłam.
  • 0

Pozdrawiamy Hubert i Monika :)
Awatar użytkownika
Bywalec
 
Posty: 184
Rejestracja: 13 sie 2016, 13:55
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 64
GG: 13906071

Re: Pokarm dla krewetek??

autor: bohdan » 30 paź 2016, 00:06

Krewetki zeżrą wszystko o ile masz ich wystarczająco dużo w akwarium, ja swoim pieczonego żołędzia ostatnio dawałem, gotowany kalafior, brokół, parzony szpinak, pokrzywa, wątroba, pieczarka, brukselka, dynia, liście orzecha, olchy, osiki, banan(ja nie daje) pokarm dla rybek, spiruline, moringe, chlorelle, otręby pszenne, młody zielony jęczmień wszytko można dawać co naturalne, kupowane podajesz uzupełniajeco. Krewetki zeżrą nawet zupe z obiadu jak to mawia nasz kolega z krewetkowego forum tym bardziej twoje RC.
  • 0

Czasami zagląda
 
Posty: 42
Rejestracja: 06 mar 2015, 11:05
Lokalizacja: Białystok/Kleosin
Reputacja: 51
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości
cron
Reputation System ©'