Czym karmić??

Czym karmić??

autor: graczuś_7 » 30 sty 2016, 22:40

Mam pytanie czym karmić trzciniaka???
Na innych stronach kazdy pisal ze z trzciniakiem moga byc problemy z karmieniem. Otoz to ze jedza tylko pokarm zywy lub mrozony a do tego trzeba urozmaicac im diete i nie za czesto podawac tylko larwy ochotki :( A wiec teraz nie mam pojecia czym je karmic. Napisalby mi ktos czym je karmic??? Moze mial ktos kiedys trzciniaka i podzieli sie swoimi przezyciami.
Sorka ze brak znakow polskich pisze na fonie


Wielkie sory nie ten dział :(

przeniesione adams
  • 0

Nowy na forum
 
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2016, 11:26
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
GG: 0

Re: Czym karmić??

autor: miewan » 30 sty 2016, 23:02

Żywy to nie tylko ochotka. Z "woreczkowanych" masz jeszcze dafnię, wodzień, tubifex, doniczkowca,artemię, w sezonie krewetki wiślane w 2 rozmiarach, poszukaj w okolicy może masz znajomych lub osoby trzymające mnożące się żyworódki lub pielęgnice ( często odstępują narybek lub młode z wadami ). Możesz pójść do wędkarskiego i kupować mniejsze zanęty a nawet karaczany dla gadów. Możliwości jest wiele.
Możesz też trzymać łatwo mnożące się ryby razem z nimi to same się będą częstować np. młodymi niebieskołuskich.
  • 0

Mann am Boden
Awatar użytkownika
Koordynator
 
Posty: 7060
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:37
Lokalizacja: Białystok/NM
Reputacja: 1656
GG: 0

Re: Czym karmić??

autor: adams2121 » 31 sty 2016, 10:55

Dzdzownica kalifornijska , ale rzadziej, pokarm rewelacyjny , kroję paletkom i jest walka
  • 0

cierpliwość trzeba znaleźć głęboko w sobie
Awatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 6808
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 1190
GG: 0


Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości
Reputation System ©'