skarmianie narybkiem

Re: skarmianie narybkiem

autor: marcin » 17 mar 2014, 23:46

ManiaPI pisze: wędkarze łowiący na wędkę wszystko i w ilościach jakie tylko się złowią, "na gałki" a i takich sie widuje.

z tym się nie zgadze co tu napisałeś sam jestem wędkarzem i jeżdżę nad wodę zęby odpocząć a nie po ryby , wielu moich znajomych jeździ również posiedzieć z kijem i nie nastawiają się na drobnice tyko na coś konkretnego ewentualnie potrenować przed zawodami . fakt są mięsiarze biorą jak leci ale to trzeba a tępić a nie pozwalać na to bo za kilka lat nic nie będzie pływało w naszych wodach tyko syf.
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 1068
Rejestracja: 19 paź 2013, 21:21
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 415
GG: 0

Re: skarmianie narybkiem

autor: ManiaPI » 18 mar 2014, 13:16

jak napisałem są niestety tacy którzy zabierają wszystko jak leci, nie posiadam danych jak wygląda to w liczbach ale są i niestety jest ich nie mało. ja ostatnio praktycznie wcale nie łowie na wędkę, po prostu mi się nie chce "kłóć" ryb których i tak nie zabiorę. wolę spining .
a dodatkowym aspektem połączenia środowiska naturalnego z akwarystyka są nasze ryby sprowadzane z ich środowiska naturalnego. czy ryby wielkości kilku cm z AC to nie to samo co narybek z naszych rzek?
  • 0

Awatar użytkownika
Rezydent
 
Posty: 941
Rejestracja: 17 paź 2013, 12:51
Lokalizacja: Tykocin
Reputacja: 363
GG: 0

Poprzednia

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości
Reputation System ©'